50. ročník
27. 8. - 29. 8. 2021

EURO CAR Zlín s.r.o.

Sleva 10% - 50%

VAŠE SLEVA ...

10% sleva na skladové vozy VW Golf (do vyprodání zásob)

10% sleva na práci

10% sleva na zimní komplety Volkswagen, Audi, Škoda (originální litý disk + zimní

pneumatika)

50% sleva na náhradní vůz (během servisních prací na Vašem voze, maximálně 3 dny)

50% sleva na geometrii

K servisní prohlídce test tlumičů za 1 Kčwww.eurocarzlin.cz


Společnost EURO CAR Zlín s.r.o. je autorizovaným prodejcem vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a certifikovaným servisním partnerem značek Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen užitkové vozy. EURO CAR Zlín s.r.o. je tradiční značka, která má s prodejem a servisem vozů více jak 25 let zkušeností.
Od roku 2018 je společnost EURO CAR Zlín s.r.o. součástí skupiny AUTO UH, která patří mezi nejsilnější a největší autocentra na Moravě.

Naše společnost byla založena v roce 1993. Od roku 1996 je sídlo společnosti v areálu na ulici Vizovická ve Zlíně, kde jsou Vám k dispozici dva autosalony a servisní zázemí. Jeden autosalon je určen pro prodej osobních vozů Volkswagen a druhý pro prodej užitkových vozů Volkswagen. Tato lokalita byla vybrána s ohledem na přístupnost, možnost vybudování maximálních parkovacích a odstavných ploch pro klienty a pro další možný rozvoj nabídky služeb zákazníkům.

Naší strategií jsou kvalitní a komplexní služby při prodeji a servisu vozidel.

U prodeje nových vozů dále poskytujeme finanční služby nejvýznamnějších finančních společností spolu s pojišťovací službou pojišťoven působících na trhu České republiky. Dále poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství a autodoplňků jiných autorizovaných firem, nabízíme služby prodeje ojetých vozidel pod značkou Das WeltAuto, která znamená ověřenou kvalitu těchto vozů, včetně výkupu vozidel na protiúčet. Původ vozidel ověřujeme přes systém výrobců a systémy společnosti CEBIA.

V oblasti servisních služeb provádíme záruční i pozáruční servis, opravy dle norem výrobce. Poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství. Provádíme montáž veškerého druhu příslušenství, mechanických a elektronických zabezpečovacích zařízení, kompletní karosářské a lakýrnické práce pro vozy všech značek, ruční mytí a speciální konzervaci laků.

Specializujeme se na opravy karoserií efektivní metodou PDR bez nutnosti lakování. Tento způsob oprav je zařazen u koncernu VW do systému chytrých oprav.

Pro ochranu a kontrolu Vašeho vozu Vám nabízíme montáž systémů satelitního vyhledávání vozidel včetně zabezpečení proti odcizení a elektronické knihy jízd. Tyto služby poskytujeme všem motoristům bez rozdílu tovární značky vozidla.

Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

Vaše spokojenost s našimi službami je náš hlavní cíl!

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?