53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Na eshopu barumky zaplatíte Bitcoinem!
Pořadatelé nejvýznamnější automobilové soutěže v České republice Barum Czech Rally Zlín představují převratnou novinku, kterou zavádějí do praxe prostřednictvím oficiálního eshopu VisitRally.cz. K dnešnimu dni mají všichni fanoušci rallysportu možnost nejen uskutečnit svůj nákup na eshopu, ale v závěrečném kroku vybrat právě platební metodu nesoucí název kryptoměny Bitcoin. K platbě dojde velmi rychle, s minimálním poplatkem a zpravidla do druhého dne je zboží odesláno zákazníkům na zvolenou adresu.


„Není výjimkou, že zasíláme nálepky nebo oficiální trička Barum rally do Spojených států nebo dokonce k protinožcům,“ komentuje Barbora Slámová, která má logistickou část objednávek a merchandise pro Barum Czech Rally Zlín na starost. A co vedlo organizátory populární barumky k této implementaci, neboť se jedná teprve o několikáté plošné zavedení této platební možnosti na některý ze zářných českých projektů? Od května letošního roku přijímá platby bitcoinem například největší tuzemský obchodník s elektronikou Alza.cz. A k významným českým značkám se bezpochyby řadí právě Barum Czech Rally Zlín, dnes už také jako významný evropský rally podnik s certifikací od FIA ERC a tradicí téměř padesáti let! „Bitcoin se zájmem sleduji, je to jistě měna budoucnosti a díky navázání spolupráce s projektem BitcoinDay.cz se tento krok jevil jako zákonité vyústění naší spolupráce,“ pověděl Ing. Jan Regner, zástupce ředitele organizátora společnosti Rallye Zlín a ředitel letošní novinky nesoucí název Green Rally.


Implementaci platební brány BitcoinPay dostala na starost společnost BLUE 88 a.s., která je výhradním online partnerem rally. „Jsem velmi rád, že vedení Barum rally jde s dobou a možnost placení bitcoiny v eshopu vřele přivítali,“ řekl Jiří Švirák, představil této společnosti a rovněž zlínský propagátor bitcoinu. „Dnes více než kdy dříve, začíná platit, že kdo neinovuje a nejde kupředu, může být s boomem technologických novinek a sdílené ekonomiky nemile a často fatálně zasažen. Není třeba rozvádět boom, které zažily v posledních pár letech projekty jako AirBNB nebo “taxi aplikace” UBER. A u kryptoměn to bude do pár let ještě o řád zajímavější,“ uzavřel uzavřel Švirák.


Podle dostupných informací to není poslední věc v souvislosti s metodou Bitcoin v rámci barumky, se kterou se v rámci letošní soutěže a především divácky atraktivní městské rychlostní zkoušky v pátek 25. srpna, ve Zlíně setkáte.


Ve Zlíně 10. srpna 2017 Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally Zlín
Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?