49. ročník
16. 8. - 18. 8. 2019

Na eshopu barumky zaplatíte Bitcoinem!
Pořadatelé nejvýznamnější automobilové soutěže v České republice Barum Czech Rally Zlín představují převratnou novinku, kterou zavádějí do praxe prostřednictvím oficiálního eshopu VisitRally.cz. K dnešnimu dni mají všichni fanoušci rallysportu možnost nejen uskutečnit svůj nákup na eshopu, ale v závěrečném kroku vybrat právě platební metodu nesoucí název kryptoměny Bitcoin. K platbě dojde velmi rychle, s minimálním poplatkem a zpravidla do druhého dne je zboží odesláno zákazníkům na zvolenou adresu.


„Není výjimkou, že zasíláme nálepky nebo oficiální trička Barum rally do Spojených států nebo dokonce k protinožcům,“ komentuje Barbora Slámová, která má logistickou část objednávek a merchandise pro Barum Czech Rally Zlín na starost. A co vedlo organizátory populární barumky k této implementaci, neboť se jedná teprve o několikáté plošné zavedení této platební možnosti na některý ze zářných českých projektů? Od května letošního roku přijímá platby bitcoinem například největší tuzemský obchodník s elektronikou Alza.cz. A k významným českým značkám se bezpochyby řadí právě Barum Czech Rally Zlín, dnes už také jako významný evropský rally podnik s certifikací od FIA ERC a tradicí téměř padesáti let! „Bitcoin se zájmem sleduji, je to jistě měna budoucnosti a díky navázání spolupráce s projektem BitcoinDay.cz se tento krok jevil jako zákonité vyústění naší spolupráce,“ pověděl Ing. Jan Regner, zástupce ředitele organizátora společnosti Rallye Zlín a ředitel letošní novinky nesoucí název Green Rally.


Implementaci platební brány BitcoinPay dostala na starost společnost BLUE 88 a.s., která je výhradním online partnerem rally. „Jsem velmi rád, že vedení Barum rally jde s dobou a možnost placení bitcoiny v eshopu vřele přivítali,“ řekl Jiří Švirák, představil této společnosti a rovněž zlínský propagátor bitcoinu. „Dnes více než kdy dříve, začíná platit, že kdo neinovuje a nejde kupředu, může být s boomem technologických novinek a sdílené ekonomiky nemile a často fatálně zasažen. Není třeba rozvádět boom, které zažily v posledních pár letech projekty jako AirBNB nebo “taxi aplikace” UBER. A u kryptoměn to bude do pár let ještě o řád zajímavější,“ uzavřel uzavřel Švirák.


Podle dostupných informací to není poslední věc v souvislosti s metodou Bitcoin v rámci barumky, se kterou se v rámci letošní soutěže a především divácky atraktivní městské rychlostní zkoušky v pátek 25. srpna, ve Zlíně setkáte.


Ve Zlíně 10. srpna 2017 Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally Zlín
Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 24.8.2018
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 24. - 26.8.2018

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?