53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

SAMOHÝL MOTOR

SLEVA 10% - 50%

VAŠE SLEVA ...

 

  • 10% na práci
  • 10% na materiál
  • 30% na motorový olej
  • 50% na zapůjčení náhradního vozidla

www.samohylmotor.cz


Jméno „Samohýl“ je pro obyvatele Zlínska i širokého okolí motoristický pojmem již více než čtyři desítky let. V sedmdesátých letech minulého století otevřel v tehdejším Gottwaldově Alois Samohýl druhou značkovou prodejnu vozů ŠKODA v republice, po listopadu 89 pak v devadesátých letech založil společnost SAMOHÝL ŠKODA Zlín a.s.

Fanouškům motoristického sportu, nádherných veteránů a různých (nejen) sportovních aktivit se však rod Samohýlů zapsal do paměti zvláště sběratelstvím historických vozů. Vášeň a lásku ke sběratelství vozů zdědil po zakladateli firmy i Ladislav Samohýl, jenž se vydal v otcových šlépějích a dnes má ve své sbírce přes 300 historických vozů a 150 motorek!

Nabídka společnosti se postupně rozšířila o další značky a pobočky a nyní, již pod vedením Martina Samohýla, zaměstnává společnost SAMOHÝL MOTOR a.s na 120 zaměstnanců.

Společnost se řadí mezi nejvýznamnější firmy s dlouholetou tradicí ve Zlínském a Olomouckém kraji. Kromě samotného prodeje značek Volkswagen, Audi a ŠKODA v obchodních provozovnách ve Zlíně, Olomouci a Vsetíně nabízí také široké spektrum doplňkových služeb – poskytování spotřebitelských úvěrů či pojištění, prodej příslušenství a náhradních dílů, karosářské a lakýrnické práce, poskytnutí náhradních vozidel a další služby.

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?