52. ročník
18. 8. - 20. 8. 2023

AUTOŠKOLA Rallye Zlín

-400 KČ

VAŠE SLEVA ...
400 KČ

http://www.rallyzlin.cz/autoskola.html

Autoškola Rallye Zlín, spol. s r.o. patří k nejstarším autoškolám v krajském městě. Jsme členem "profesního společenství autoškol České republiky", díky čemuž můžeme garantovat ty nejkvalitnější služby týkající se výuky a výcviku v autoškole. Výuka a výcvik se řídí dle platných předpisů a to především zákonem 247/2000 sb.

Autoškola Rallye Zlín, spol. s r.o. nabízí:

 • výuku a výcvik pro získání řidičského průkazu sk. AM, A1, A2, A a B
 • školení řidičů referentských vozidel
 • kondiční jízdy
 • přípravu na přezkoušení pro navrácení řidičského průkazu


 • Zákazníci také často nakupují

  Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

  Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

  Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

  Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

  Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
  Děkujeme Vám
  Miloslav Regner

  Zákulisní informace
    z barum rally!

  Informace ze světa rally budete vědět jako první!

  Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

  Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
  Telefon 776 060 600.

  RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 26.8.2022
  Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 26. - 26.8.2022

  VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

  Kam chcete dále pokračovat?