53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Opel MIKONA Auto

SLEVA 10%

VAŠE SLEVA ...


  • Servis všech značek vozů - sleva 10%
  • Motorový olej do všech značek vozů – sleva 10%
  • Servis klimatizace – sleva 10%
  • Kontrola a seřízení geometrie – sleva 10%
  • Přezutí sezónních pneu – sleva 10%
  • Příprava vozu na STK – sleva 10%


www.mikona.cz


Společnost Mikona Auto s.r.o. je součástí Mikona Group, velké společnosti, která má ve svém portfoliu prodej vozů( Subaru, Suzuki, OPEL ), prodej pneumatik a síť pneuservisů. Ve své více než 25 leté historii byla společnost Mikona úzce spjatá s rally sportem a to nejen pořádáním největších rally soutěží na Slovensku, ale také podporováním rally teamu např. Václava Pecha a dalších. Rally je součástí firemní filozofie jak společnosti Mikona tak i německé značky OPEL, kterou Mikona zastupuje ve Zlíně. Značka OPEL se historicky věnovala motosportu a v posledních letech velmi aktivně podporuje mladé jezdce v ADAM CUP-u. Vyrobila pro ně malý dostupný rally vůz OPEL ADAM, se kterým můžou odstartovat svou rally kariéru.


Mikona Auto s.r.o. je největším dealerem vozů OPEL ve zlínském kraji a patří také k nejlepším dealerům OPEL v poprodejních servisních službách v republice.


Hlavním posláním značky OPEL vždy bylo a je vyrábět luxusní vozy za dostupnou cenu pro širokou veřejnost. V Mikona Auto tyto vozy nabízíme jak osobní tak užitkové. Zprostředkováváme nejen jejich prodej ale i financování a pojištění.

 

Byť se servis více specializuje na značku OPEL a pro tuto je plně autorizovaný, dokážeme opravit vůz jakékoliv značky.Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?