53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Památník Tomáše Bati ve Zlíně

SLEVA 10%

VAŠE SLEVA ...

Funkcionalistická budova, která je poctou zakladateli obuvnického koncernu. Zářící vitrína z betonu, skla a oceli. Nebo chcete-li moderní parafráze na stavby vrcholné gotiky. I tak lze uvést Památník Tomáše Bati – radikální dílo architekta Františka Lýdie Gahury.

Na první pohled jde o prázdný prostor, kterému dominuje věrná maketa Junkers F13 – letadla, ve kterém roku 1932 skončila životní cesta obuvníka Bati a pilota Broučka. A přece se tu skrývá obsahu na víc než jedno zastavení. Přijďte se zaposlouchat.


Průběh návštěvy

Během cca 45 minut trvající komentované prohlídky vám průvodce přiblíží to nejzajímavější o stavbě z hlediska historie i architektury a dozvíte se také o osobnostech, které jsou s touto kulturní památkou spojeny.

Vstupenky a otevírací doba

Prodej vstupenek probíhá v Infopointu Památníku, který najdete v sousední budově gymnázia – nám. T. G. Masaryka 2734 (vzdálenější vchod od Památníku).


Památník je přístupný celoročně:

  • duben-září: každý den kromě pondělí od 9:30 do 17:30 h

  • říjen-březen: pátek – neděle od 9:30 do 16:30 h


Prohlídky začíná vždy v celou hodinu.


Kontakt

+420 575 570 720

pamatnikbata@zlin.eu

www.pamatnikbata.eu


Uplatnění slevy

Sleva 10 % se vztahuje na vstupné komentované prohlídky Památníku T. Bati pro jednu osobu. Pro uplatnění slevy předložte při nákupu vstupenky v Infopointu Památníku Smartcard Barum Czech Rally Zlín.

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?