51. ročník
26. 8. - 28. 8. 2022

Královský V.I.P. víkend

14 990 Kč

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Všechno, co sis vždycky přál, budeš teď mít jako král ...

Nemůžete se rozhodnout, který zážitek byste si přáli nejvíc a nejradši byste je chtěli všechny? K vašim službám! S V.I.P. programem se budete cítit jako opravdový král či královna, protože se stanete pánem země i vzduchu, kdy na zemi jako spolujezdec zkušeného pilota Seppa Wieganda prosvištíte trasu v závodním voze Mitsubishi Lancer EVO IX a vzduch ovládnete jako pasažér exkluzivního vrtulníku s vyhlídkou na závodní okruh. 

Svůj V.I.P. trůn budete mít samozřejmě také na tribuně, kde na vás bude čekat teplý i studený bufet a velká LED obrazovka, na níž můžete pohodlně sledovat závod. A pozor, jako V.I.P. fanoušek rally se také dostanete na návštěvu vybraného závodního týmu v servisní zóně Barum Czech Rally Zlín v Otrokovicích, kde si budete moci osobně povykládat se závodníky a také nahlédnout pod kapoty nadupaných vozů!
Jako královskou pozornost od nás také získáte např. tašku nebo tričko Barum Czech Rally Zlín, abyste na tento jedinečný zážitek měli jen ty nejkrásnější vzpomínky!


Obecný popis:
Zážitkový víkend Barum Czech Rally Zlín nabízí fanouškům rally komplexní divácký program spojený s prožitím netradičních zážitků. Program pro diváka začíná v pátek během noční super RZ Zlín. Zde pro něj bude připraveno VIP divácké místo, odkud je výborný výhled na závodní trať. V místě lze sledovat závod také na velkoplošné LED obrazovce. Divák se zde může těšit i na teplý a studený bufet.V sobotu ráno bude nedaleko Zlína připraven rally zážitek, v rámci kterého se účastníci svezou se zkušeným jezdcem na uzavřené trati v soutěžním voze. Na vlastní kůži tak zažijí stejný pocit jako pravý navigátor při rally. Po této ostré projížďce se fanoušci stanou znovu diváky, kdy budou moci sledovat závod z VIP zóny na vybrané rychlostní zkoušce. Aby byl zážitek ze sobotní části kompletní, nemůže chybět návštěva vybraného závodního týmu v servisní zóně Barum Czech Rally Zlín v Otrokovicích, kde si diváci budou moci osobně povykládat se závodníky a nahlédnout pod kapotu závodních vozů. Zážitkový víkend vygraduje v neděli. Organizátoři pro účastníky programu připravili další úhel pohledu sledování rally a to z ptačí perspektivy - díky letu vrtulníkem nad RZ.

Datum: během BCRZ 2022

Místo konání: okolí Zlína

Doplňkové materiály: permanentka volný vstup na celý závodní víkend a oficiální program rally.


OBSAH VÍKENDU: 

Zážitkový balíček 

 • V.I.P. divácké místo na městské rychlostní zkoušce
 • V.I.P. divácké místo na sobotní rychlostní zkoušce ve Slušovicích
 • Vyhlídkový let vrtulníkem nad RZ
 • Jízda na sedadle spolujezdce v závodním voze Mitsubishi Lancer EVO IX.
 • Návštěva závodního týmu v servisní zóně

Doprovodné materiály: 

 • V.I.P. páska na ruku 
 • Osobní označení V.I.P. (vstupenka na celý závodní víkend)
 • Označení na auto V.I.P. 

Upomínkové předměty: 

 • Oficiální program Barum Czech Rally Zlín (BCRZ)
 • Taška BCRZ
 • Oficiální tričko BCRZ
Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?