53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Permanentka BCRZ 2024

680 Kč 700 Kč
Dostupnost: Expedice od 1. 8. 2024

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Permanentka Barum Czech Rally Zlín 2024 ...


PŘEDPRODEJ V PLNÉM PROUDU

Barum Czech Rally Zlín je jedním z největších motoristických podniků v České republice a díky spojení s Mistrovstvím Evropy není jednoduché na tak rozsáhlý podnik najít finance. Proto pořadatel Barum Czech Rally Zlín vybírá vstupné na rychlostních zkouškách, kde jste vy, diváci, jedním z významných partnerů pro pořadatele, a za to Vám děkujeme.


Permanentka (visačka) Barum Czech Rally Zlín umožňuje vstup na Shakedown (Testovací RZ) a Kvalifikační rychlostní zkoušku, všechny rychlostní zkoušky a do servisního areálu v Otrokovicích v průběhu všech tří dnů rally.


Pouze u nás na e-shopu zakoupíte permanentku za nejlepší cenu 640 Kč! Od 1. 6. 2024 předprodej vstoupí do druhé vlny s cenou 660 Kč a od 1. 7. 2024 zakoupíte permanentku již za 680 Kč. Konečná cena na čerpacích stanicích a jiných prodejních kanálech je stanovena na 700 Kč.


Neváhejte a zajistěte si neomezený vstup za speciální cenu již dnes! 


Zakoupením permanentky získáváte výhodu proti jednorázovému vstupnému na jednotlivé RZ (250 Kč), protože v pátek stihnete Shakedown (Testovací RZ) a SSS Zlín (Městská RZ Zlín), v sobotu nejméně 3 RZ + servisní zónu a v neděli 2 RZ a servisní zónu. Dohromady byste zaplatili 1750 Kč.

S permanentkou tak ušetříte až 1100 Kč!


Dítě do 10 let (9,99 let) má vstup na jednotlivé RZ zdarma. Dětem 10+ let doporučujeme také zakoupit permanentku. 

Stejně tak bude vstup na jednotlivé RZ zdarma umožněn i ZTP osobám i ZTP/P osobám s jedním doprovodem. 


Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?