53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Kniha 50 let příběhu BCRZ

499 Kč
Dostupnost: skladem

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Kniha 50 let příběhu Barum Czech Rally Zlín ...

Jedinečný originál, který by neměl chybět na poličce pravého fanouška rally. Naplněna je unikátními fotografiemi, které v sobě skrývají celých padesát let plných zážitků s barumkou. Nesmí chybět ani stránky příběhů, které svými činy napsali jak samotní jezdci, tak také fanoušci i samotní organizátoři. 

Příběh putovních pohárů barumky:

… Miloslav Regner, který tehdy zastával funkci tajemníka soutěže, nechtěl nic ponechat náhodě a pro jistotu vyrazil do Valasské Belé, aby přivezl novou verzi poháru. A slovenští skláři se opět činili. Vyrobili další skvost, z uměleckého hlediska ještě cennější než byl jeho předchůdce. Mít jej v rezervě, ocenili pořadatelé znovu o deset let později, kdy se k vrácení poháru neměl pro změnu Belgičan Patrick Snijers. Zpět do Zlína jej nakonec s patřičnou pokorou přivezl jeho otec. …

Od kdy jsou dva putovní poháry, kdo si je chtěl ponechat a jak putovaly Evropou? To vše a mnohem více se dočtete uvnitř naší knihy.Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?