50. ročník
28. 8. - 30. 8. 2020

Spolujezdec Fiesta R5

9 990 Kč
Dostupnost: dostupné

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Naskoč a jedeme! Horká sedačka spolujezdce je tvá… ...


Tentokrát jedeme s nejmodernější technikou v podobě Fordu Fiesta R5 z dílen Orsák Rally Sport. Aby zážitek byl velkolepý, tvým řidičem bude vicemistr Evropy 2014 Sepp Wiegand. Spolu projedete 2 km dlouho trať v závodním tempu a zažiješ přesně to, co zažívají spolujezdci při letošní Barum Czech Rally Zlín, při akceleraci Ti budou pásy volné, zatáčky pojedeš dveřmi napřed a ostré brzdy otestují pevnost pásů.  Sepp bude trať znát, ale klidně mu můžeš diktovat zatáčky. Tak neváhej, zvedni hozenou rukavici a užij si svou životní jízdu.

Po absolvování si budeš moct užít další odměnu a jako správný závodník se vyfotíš s krásnými umbrella girls a své zážitky probereš u drobného pohoštění. Na památku Ti po skončení rally zašleme DVD se záznamem jízdy a certifikát o absolvování zážitku.

Datum: během BCRZ 2020

Čas: 9.00 - 17.00 (zákazník bude o čase jízdy informován v dostatečném předstihu před akcí)

Trasa RZ: Velký Ořechov - Hřivinův Újezd. Délka zkoušky: 2 km.

Jezdec: Sepp Wiegand - zkušený německý pilot a bývalý tovární jezdec Škoda. V roce 2014 se stal vícemistrem Evropy v rally.

Cena: 9 990 Kč

Doplňkové materiály: permanentka (volný vstup na celý závodní víkend) a oficiální program rally.

Občerstvení: k dispozici bude stan s občerstvením před a po jízdě.

Jak to celé probíhá: Zákazník obdrží po zaplacení zážitku dárkový poukaz. V dostatečném předstihu, tj. nejméně 7 dní před akcí budou zákazníkovi zaslány doplňující informace s přesným časem začátku a mapou příjezdu. Od hlavní cesty bude značená trasa k místu konání, kde bude zajištěno parkování. Po příjezdu zákazník půjde do stanu organizátorů, kde předloží platný dárkový poukaz a označení, následně dostane instrukce k průběhu akce a itinerář s rozpisem. Zákazník nejprve absolvuje společnou rozpravu (skupinka 6 osob), kde mu bude vysvětleno psaní a čtení závodního rozpisu a mechanici přiblíží technické parametry vozu. Po společné rozpravě přijde na řadu jízda na sedadle spolujezdce. Ti, kteří budou čekat na svou jízdu, se mohou občerstvit a sledovat zážitek ostatních ze servisního místa.  Na svůj stanovený čas se zákazník přesune do stanu organizátorů. Zde se převleče do závodní kombinézy a půjde na start rychlostní zkoušky, kde mu mechanici pomůžou s bezpečnostními pásy a helmou. Po projetí trati bude připraveno občerstvení. Zákazník se také může zastavit ve stanu organizátorů s TV, na které poběží aktuální výsledky rally a videa z minulých ročníků. Certifikát o absolvování zážitku bude k dispozici na místě, kde bude i podpis Seppa Wieganda. Do 40 dnů po akci zákazník obdrží odkaz, kde si bude moci stáhnout videosestřih své spolujízdy.

Upozornění: Jízda v soutěžním vozu není vhodná pro osoby trpící epilepsií, srdečními problémy, trombózou žil, pro osoby po cévní příhodě a pro těhotné ženy. Zákazník nesmí být pod vlivem drog a alkoholu. Osoby mladší 18 let musí přijít v doprovodu zákonných zástupců. Na akci bude přítomen záchranář a sanitka. Adrenalinový zážitek bude pojištěný pro případ nehody či zranění.

Zákazníci také často nakupují

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?