49. ročník
16. 8. - 18. 8. 2019

Členství v Autoklubu Barum

100 Kč
Dostupnost: Skladem 990 ks

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Členství v Autoklubu Barum ...

Členská karta ALIVE AČR slouží jako doklad prokazující status člena AUTOKLUBu České republiky.
Členská karta je vydávána s platností vždy na jeden kalendářní rok (členství pro rok 2019 končí 02/2020) a platnost je vázána na aktivní členství v AUTOKLUBu České republiky.
Na členské kartě je kromě platnosti vizuálně uvedeno také unikátní Číslo karty ALIVE AČR, které umožňuje kartu uplatnit on-line u vybraných obchodníků.

Členská karta ALIVE AČR také poskytne výhody existující benefitní sítě Alive. Ta obsahuje výhody u více než 1600 obchodních míst ať již klasických nebo on-line obchodů po celé České republice včetně slev v oblastech nákupu sportovních potřeb, ubytování, gastronomie, vstupů na kulturní akce včetně letních festivalů, slevy na permanentky ve vybraných ski areálech a mnoho dalších - http://clenstvi.autoklub.cz/clenske-slevy/katalog-slev-alive/

Náš eshop vám například poskytuje 5% slevu na zboží z vašeho nákupu. 

Unikátním benefitem jsou pro držitele karet ALIVE AČR slevy na pohonné hmoty v síti, více než dvou set čerpacích stanic, po celé ČR. Po natankování pohonných hmot, předkládáte Vaši platnou kartu ALIVE AČR – stranou s magnetickým proužkem k obsluze. Tato sleva platí pouze při platbě v hotovosti.


Zákazníci také často nakupují

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 24.8.2018
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 24. - 26.8.2018

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?