50. ročník
27. 8. - 29. 8. 2021

Kniha "Barum Czech Rally Zlín - Evropská stopa"

190 Kč 299 Kč
Dostupnost: skladem

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Kniha "Barum Czech Rally Zlín - Evropská stopa" ... popisuje historii Barum Czech Rally Zlín od sedmdesátých let až po jubilejní 45. ročník.
Je doplněna mnoha dobovými i současnými fotografiemi.


Úryvek z knihy:

"… Jubilejní čtyřicátý ročník zůstane v paměti účastníků zapsaný zejména kvůli extrémně špatnému počasí, které z celé trati udělalo navýsost náročnou prověrku. Na deštěm promáčených rychlostních zkouškách si vylámala zuby řada favoritů, mimo jiné Jan Kopecký či Roman Kresta. Na druhou stranu byl k vidění opravdu těsný souboj o vítězství, který mezi Freddy Loixem a Bryanem Bouffierem trval až do samotného závěru rally. …"

A kdo z těchto dvou borců nakonec vyhrál, se dočtete uvnitř naší knihy mapující 40 let barumky.

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?