53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Spolujezdec Škoda Fabia R5

12 990 Kč
Dostupnost: skladem

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Naskoč a jedeme! Horká sedačka spolujezdce je tvá… ...


Jedeme opět s modernější technikou a to v podobě Škoda Fabia R5 z dílen Orsák Rally Sport. Aby zážitek byl velkolepý, tvým řidičem bude zkušený rally jezdec Miroslav Jakeš! Spolu projedete 2 km dlouhou trať v závodním tempu a zažiješ přesně to, co zažívají spolujezdci při letošní Barum Czech Rally Zlín, při akceleraci Ti budou pásy volné, zatáčky pojedeš dveřmi napřed a ostré brzdy otestují pevnost pásů. Řidič bude trať skvěle znát, ale klidně mu můžeš diktovat zatáčky. Tak neváhej, zvedni hozenou rukavici a užij si svou životní jízdu.

Po absolvování si budeš moct užít další odměnu a jako správný závodník se vyfotíš s krásnými umbrella girls a své zážitky probereš u drobného pohoštění.

Datum: během BCRZ 2024

Čas: 9.00 - 17.00 (zákazník bude o čase jízdy informován v dostatečném předstihu před akcí)

Trasa RZ: Biskupice (Luhačovicko). Délka zkoušky: 2 km.

Jezdec: Miroslav Jakeš - zkušený automobilový závodník, který startoval 12x na Barumce. Mistr MČR Sprintrally 2013/třídy 3 a v roce 2014 se stal vicemistrem Mistrovství ČR v rally.


Doplňkové materiály: permanentka (volný vstup na celý závodní víkend).

Občerstvení: zajištěno 

Jak to celé probíhá: V dostatečném předstihu, tj. nejméně 7 dní před akcí budou zákazníkovi zaslány doplňující informace s přesným časem začátku a mapou příjezdu. V místě konání zážitku je zajištěno parkování. Po příjezdu zákazník dostane instrukce k průběhu akce a itinerář s rozpisem. Zákazník nejprve absolvuje společnou rozpravu (skupinka 6 osob), kde mu bude vysvětleno psaní a čtení závodního rozpisu a mechanici přiblíží technické parametry vozu. Po společné rozpravě přijde na řadu jízda na sedadle spolujezdce. Ti, kteří budou čekat na svou jízdu, se mohou občerstvit a sledovat zážitek ostatních ze servisního místa.  Na svůj stanovený čas se zákazník převleče do závodní kombinézy a půjde na start rychlostní zkoušky, kde mu mechanici pomůžou s bezpečnostními pásy a helmou. Po projetí trati bude připraveno občerstvení. Certifikát o absolvování zážitku bude k dispozici na místě, kde bude i podpis řidiče. Do 40 dnů po akci zákazník obdrží odkaz, kde si bude moci stáhnout video sestřih své spolujízdy.

Upozornění: Jízda v soutěžním vozu není vhodná pro osoby trpící epilepsií, srdečními problémy, trombózou žil, pro osoby po cévní příhodě a pro těhotné ženy. Zákazník nesmí být pod vlivem drog a alkoholu. Osoby mladší 18 let musí přijít v doprovodu zákonných zástupců. Na akci bude přítomen záchranář a sanitka. Adrenalinový zážitek bude pojištěný pro případ nehody či zranění.

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?