52. ročník
18. 8. - 20. 8. 2023

Program 2023

90 Kč 99 Kč
Dostupnost: Expedice od 9. 8. 2023

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Program BCRZ ...

Oficiální tištěný program Barum Czech Rally Zlín je hlavní publikací určenou pro diváky, fanoušky a partnery BCRZ. Obsahuje veškeré informace o soutěži, tj. detailní mapy všech rychlostních zkoušek, časový harmonogram jednotlivých etap, seznam přihlášených posádek, doporučená divácká místa, atd. Mimo to ale obsahuje i mnoho poutavých materiálů - textů a fotografií z různých oblastí rallysportu, rozhovory s předními jezdci plánujícími start na BCRZ, fotografie z netradičních míst, průběžná bodování českého šampionátu a mistrovství Evropy a podobně. Program navíc neslouží jen jako praktický průvodce po rally, ale také jako suvenýr připomínající danou soutěž.

Běžná cena 99 Kč.

Zvýhodněná cena přes e-shop: 90 Kč!

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 26.8.2022
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 26. - 26.8.2022

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?