53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Dárkový poukaz na nákup

500 Kč
Dostupnost: skladem

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Nenapadá vás správný dárek ...

Nejjednodušší a mnohdy také nejlepší variantou dárků jsou dárkové poukázky, kdy si obdarovaný vybere přesně jaké zboží/službu chce. 
Proto vám nabízíme dárkovou poukázku na zboží v našem eshopu www.visitrally.cz v hodnotě 500 Kč, kterou můžete potěšit své blízké či kamarády, kteří jsou správnými rally fandy. 

Obdržíte reprezentativní dárkový poukaz v zakoupené hodnotě i s podrobným návodem k použití, aby obdarovaný přesně věděl jak kupón použít. 

Na jednu objednávku může obdarovaný použít pouze jeden kupón a objednávka musí obsahovat zboží v minimální hodnotě poukázky. Platnost poukázky je vždy rok od zakoupení a není jej možné směnit za hotovost ani služby a zboží mimo eshop www.visitrally.cz.


Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?