50. ročník
27. 8. - 29. 8. 2021

Permanentka BCRZ 2021

450 Kč
Dostupnost: Expedice od 1. 8. 2021

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Permanentka BCRZ ...


Barum Czech Rally Zlín je jedním z největších motoristických podniků v České republice a díky spojení s Mistrovstvím Evropy není jednoduché na tak rozsáhlý podnik najít finance. Proto pořadatel Barum Czech Rally Zlín vybírá vstupné na rychlostních zkouškách, kde jste vy, diváci, jedním z významných partnerů pro pořadatele, a za to Vám děkujeme.

Permanentka (visačka) Barum Czech Rally Zlín umožňuje vstup na Shakedown (Testovací RZ) a Kvalifikační rychlostní zkoušku, všechny rychlostní zkoušky a do servisního areálu v Otrokovicích v průběhu všech tří dnů rally.

Pouze u nás na e-shopu zakoupíte permanentku za nejlepší cenu cenu 390 Kč! Od 1. 7. 2021 předprodej vstoupí do druhé vlny s cenou 420 Kč a od 1. 8. 2021 zakoupíte permanentku již za 450 Kč jak na benzinových stanicích i jiných prodejních kanálech.  Neváhejte a zajistěte si neomezený vstup za speciální cenu již dnes! 

Zakoupením permanentky získáváte výhodu proti jednorázovému vstupnému na jednotlivé RZ (150 Kč), protože v pátek stihnete Shakedown (Testovací RZ) a SSS Zlín (Městská RZ Zlín), v sobotu nejméně 3 RZ + servisní zónu a v neděli 2 RZ a servisní zónu. Dohromady byste zaplatili 1200 Kč.

S permanentkou tak ušetříte až 810 Kč!


Dítě do 10 let (9,99 let) má vstup na jednotlivé RZ zdarma. Dětem 10+ let doporučujeme také zakoupit permanentku. 

Stejně tak bude vstup na jednotlivé RZ zdarma umožněn i důchodcům (65+) a ZTP osobám. 


Hygienická a související covid opatření na 50. Barum Czech Rally Zlín budou oznámeny s dostatečným předstihem.


Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?