50. ročník
28. 8. - 30. 8. 2020

Permanentka BCRZ 2020

390 Kč 450 Kč
Dostupnost: Expedice od 12. 8. 2020

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Permanentka BCRZ ...


Barum Czech Rally Zlín je jedním z největších motoristických podniků v České republice a díky spojení s Mistrovstvím Evropy není jednoduché na tak rozsáhlý podnik najít finance. Proto pořadatel Barum Czech Rally Zlín vybírá vstupné na rychlostních zkouškách, kde jste vy, diváci, jedním z významných partnerů pro pořadatele, a za to Vám děkujeme.

Permanentka (visačka) Barum Czech Rally Zlín umožňuje vstup na Shakedown (Testovací RZ) a Kvalifikační rychlostní zkoušku, všechny rychlostní zkoušky a do servisního areálu v Otrokovicích v průběhu všech tří dnů rally.

Pouze u nás na e-shopu zakoupíte permanentku v předprodeji do 31. 5. 2020 za zvýhodněnou cenu 390 Kč! Oficiální cena permanentek, které budete moci zakoupit v předprodejích na čerpacích stanicích a prodejních stáncích při BCRZ, je pro rok 2020 stanovena na 450 Kč. Neváhejte a zajistěte si neomezený vstup za speciální cenu již dnes! 

Zakoupením permanentky získáváte výhodu proti jednorázovému vstupnému na jednotlivé RZ (150 Kč), protože v pátek stihnete Shakedown (Testovací RZ) a SSS Zlín (Městská RZ Zlín), v sobotu nejméně 3 RZ + servisní zónu a v neděli 2 RZ a servisní zónu. Dohromady byste zaplatili 1200 Kč.

S permanentkou tak ušetříte až 810 Kč!


Expedice a osobní odběry permanentek budou probíhat od středy 12. 8. 2020!

Přípravy Barum Czech Rally Zlín i nadále pokračují a snažíme se všemi silami o uspořádání akce. Nicméně v současné době nejsme schopni vyloučit, že akci nebude možné v plánovaném termínu uspořádat kvůli vlivu Covid-19. V případě nekonání letošního ročníku má zakoupená permanentka platnost na ročník 2021 v garantované stejné ceně. V případě nutnosti Vám peníze za zakoupené vstupenky vrátíme. Nesmírně bychom si vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy příprava rally už stála hodně peněz a úsilí. Děkujeme Vám a stále pevně věříme, že se letos v srpnu uvidíme.


Zákazníci také často nakupují

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?