53. ročník
16. 8. - 18. 8. 2024

Černé tričko pro dámy

399 Kč
Dostupnost: Expedice od 22. 7. 2024

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Jakou velikost chcete?

Stylové černé dámské tričko s motivem Barum Czech Rally Zlín ...

Oblečte se ve stylu s ikonickým motivem Barum Czech Rally Zlín. Tričko je vyrobeno ze 100% kvalitní bavlny, což zajišťuje maximální pohodlí a prodyšnost po celý den. Perfektní pro fanynky rally. Noste hrdě symbol vaší oblíbené rally a vyjádřete svou vášeň pro motorsport v každodenním outfitu. Skvělý design, který zaujme na první pohled a poskytne vám komfort, který si zasloužíte.

Tabulka rozměrů:

  • S - délka 58 cm, šířka 40 cm
  • M - délka 60 cm - šířka 43 cm
  • L - délka 62 cm, šířka 46 cm
  • XL - délka 64 cm, šířka 49 cm
  • XXL - délka 69 cm, šířka 53 cm


Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?