49. ročník
16. 8. - 18. 8. 2019

Královský V.I.P. víkend

11 900 Kč
Dostupnost: nyní v prodeji

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Všechno, co sis vždycky přál, budeš teď mít jako král ...

Nemůžete se rozhodnout, který zážitek byste si přáli nejvíc a nejradši byste je chtěli všechny? K vašim službám! S V.I.P. programem se budete cítit jako opravdový král či královna, protože se stanete pánem země i vzduchu, kdy na zemi jako spolujezdec zkušeného pilota Seppa Wieganda prosvištíte trasu v závodním voze Mitsubishi Lancer EVO IX a vzduch ovládnete jako pasažér exkluzivního vrtulníku s vyhlídkou na závodní okruh. 

Svůj V.I.P. trůn budete mít samozřejmě také na tribuně, kde na vás bude čekat teplý i studený bufet a velká LED obrazovka, na níž můžete pohodlně sledovat závod. A pozor, jako V.I.P. fanoušek rally se také dostanete na návštěvu vybraného závodního týmu v servisní zóně Barum Czech Rally Zlín v Otrokovicích, kde si budete moci osobně povykládat se závodníky a také nahlédnout pod kapoty nadupaných vozů!
Jako královskou pozornost od nás také získáte např. tašku nebo tričko Barum Czech Rally Zlín, abyste na tento jedinečný zážitek měli jen ty nejkrásnější vzpomínky!Obecný popis:
Zážitkový víkend Barum Czech Rally Zlín nabízí fanouškům rally komplexní divácký program spojený s prožitím netradičních zážitků. Program pro diváka začíná v pátek během noční super RZ Zlín. Zde pro něj bude připraveno VIP divácké místo, odkud je výborný výhled na závodní trať. V místě lze sledovat závod také na velkoplošné LED obrazovce. Divák se zde může těšit i na teplý a studený bufet.V sobotu ráno bude nedaleko Zlína připraven rally zážitek, v rámci kterého se účastníci svezou se zkušeným jezdcem na uzavřené trati v soutěžním voze. Na vlastní kůži tak zažijí stejný pocit jako pravý navigátor při rally. Po této ostré projížďce se fanoušci stanou znovu diváky, kdy budou moci sledovat závod z VIP zóny na vybrané rychlostní zkoušce. Aby byl zážitek ze sobotní části kompletní, nemůže chybět návštěva vybraného závodního týmu v servisní zóně Barum Czech Rally Zlín v Otrokovicích, kde si diváci budou moci osobně povykládat se závodníky a nahlédnout pod kapotu závodních vozů. Zážitkový víkend vygraduje v neděli. Organizátoři pro účastníky programu připravili další úhel pohledu sledování rally a to z ptačí perspektivy - díky letu vrtulníkem nad RZ.

Datum: během BCRZ 2019 (16. -. 18. 8. 2019)

Cena: 11 900 Kč

Místo konání: okolí Zlína

Doplňkové materiály: permanentka volný vstup na celý závodní víkend a oficiální program rally.


OBSAH VÍKENDU: 

Zážitkový balíček 

 • V.I.P. divácké místo na městské rychlostní zkoušce.
 • V.I.P. divácké místo na sobotní rychlostní zkoušce.
 • Vyhlídkový let vrtulníkem nad RZ
 • Jízda na sedadle spolujezdce v závodním voze Mitsubishi Lancer EVO IX.
 • Návštěva závodního týmu v servisní zóně

Doprovodné materiály: 

 • V.I.P. páska na ruku 
 • Osobní označení V.I.P. (vstupenka na celý závodní víkend)
 • Označení na auto V.I.P. 

Upomínkové předměty: 

 • Oficiální program Barum Czech Rally Zlín (BCRZ)
 • Taška BCRZ
 • Oficiální tričko BCRZ
 • Čepice


Zákazníci také často nakupují

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 24.8.2018
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 24. - 26.8.2018

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?