50. ročník
27. 8. - 29. 8. 2021

Spolujezdec v Mitsubishi

5 990 Kč
Litujeme ale zboží je již vyprodáno.

Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi ...

Dychtíte na svých cestách autem po adrenalinovém zážitku, ale policejní hlídky nemají pro vaše motorové srdce pochopení? Trať i tohle nadupané auto Mitsubishi Lancer EVO IX je vám teď k službám! Se zkušeným pilotem a vicemistrem Evropy 2014 Seppem Wiegandem prosvištíte 3 km dlouhou trať a vžijete se do role navigátora jako z opravdové rally!

Na konci této zběsilé jízdy vás bude čekat občerstvení a fotografování s krásnými umbrella girls. A abyste měli na tyto fantastické chvíle vzpomínku, dostanete od nás na památku DVD se záznamem vaší jízdy a také certifikát o absolvování zážitku!


Datum: během BCRZ 2021

Čas:
 9.00 - 17.00 (zákazník bude o čase jízdy informován v dostatečném předstihu před akcí)

Trasa RZ: Vizovice - Čamínka.  Délka zkoušky: 3 km.

Jezdec: Sepp Wiegand - zkušený německý pilot a bývalý tovární jezdec Škoda. V roce 2014 se stal vícemistrem Evropy v rally.

Cena: 5 990 Kč

Doplňkové materiály: permanentka (volný vstup na celý závodní víkend) a oficiální program rally.

Občerstvení: k dispozici bude stan s občerstvením před a po jízdě.

Jak to celé probíhá: Zákazník obdrží po zaplacení zážitku dárkový poukaz. V dostatečném předstihu, tj. nejméně 7 dní před akcí budou zákazníkovi zaslány doplňující informace s přesným časem začátku a mapou příjezdu. Od hlavní cesty bude značená trasa k místu konání, kde bude zajištěno parkování. Po příjezdu zákazník půjde do stanu organizátorů, kde předloží platný dárkový poukaz a označení, následně dostane instrukce k průběhu akce a itinerář s rozpisem. Zákazník nejprve absolvuje společnou rozpravu (skupinka 6 osob), kde mu bude vysvětleno psaní a čtení závodního rozpisu a mechanici přiblíží technické parametry vozu. Po společné rozpravě přijde na řadu jízda na sedadle spolujezdce. Ti, kteří budou čekat na svou jízdu, se mohou občerstvit a sledovat zážitek ostatních ze servisního místa.  Na svůj stanovený čas se zákazník přesune do stanu organizátorů. Zde se převleče do závodní kombinézy a půjde na start rychlostní zkoušky, kde mu mechanici pomůžou s bezpečnostními pásy a helmou. Po projetí trati bude připraveno občerstvení. Zákazník se také může zastavit ve stanu organizátorů s TV, na které poběží aktuální výsledky rally a videa z minulých ročníků. Certifikát o absolvování zážitku bude k dispozici na místě, kde bude i podpis Seppa Wieganda. Do 40 dnů po akci zákazník obdrží odkaz, kde si bude moci stáhnout videosestřih své spolujízdy.

Upozornění: Jízda v soutěžním vozu není vhodná pro osoby trpící epilepsií, srdečními problémy, trombózou žil, pro osoby po cévní příhodě a pro těhotné ženy. Zákazník nesmí být pod vlivem drog a alkoholu. Osoby mladší 18 let musí přijít v doprovodu zákonných zástupců. Na akci bude přítomen záchranář a sanitka. Adrenalinový zážitek bude pojištěný pro případ nehody či zranění.

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?