51. ročník
26. 8. - 28. 8. 2022

Vstupenka na VIP Malenovice

1 000 Kč
Dostupnost: Expedice od 11. 8. 2022

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Prožijte naplno nedělní rychlostní zkoušku! ...

Chystáte se na nedělení rychlostní zkoušku? 

Pokud ano, VIP místo při RZ Maják je správná volba.


Získejte s VIP vstupem ta nejlepší místa a vyhněte se davům lidí, přes které byste špatně viděli! Nejzajímavější úseky trati budete sledovat pohodlně na VIP místě, připraveno pro vás bude také menší občerstvení!


Cena zahrnuje:

  • pásek na ruku, který opravňuje ke vstupu do VIP prostor Malenovice na RZ Maják – vstup od 7:30
  • krásný výhled na kvalifikační rychlostní zkoušku, kde můžete vidět přehlednou pasáž se zajímavými úseky


Pro dítě v doprovodu rodičů je možné zakoupit VIP pásek za sníženou cenu:Osoby ZTP i jejich doprovod si mohou zakoupit VIP pásek za sníženou cenu 400 Kč:

Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 26.8.2022
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 26. - 26.8.2022

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?