50. ročník
27. 8. - 29. 8. 2021

Poukaz na 2 permanentky + DVD

900 Kč
Dostupnost: skladem

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Dárkový poukaz na 2 permanentky + DVD zdarma ... na Barum Czech Rally Zlín 2021

Že ve dvou se to lépe táhne, platí i na rally. Nejen, že si užiješ víkend plný zábavy a akce se svým kámošem, ale my vám k tomu přihodíme naše DVD z 49. ročníku jako bonus.

  • poukaz se uplatňuje v průběhu srpna 2021
  • od 12. do 25. srpna 2021 si za něj můžete permanentky vyzvednout v budově firmy Rallye Zlín spol. s r.o. na ulici Hornomlýnská 3715, 760 01 Zlín
  • od 26. srpna 2021 budou k vyzvednutí na ředitelství rally v budově 21 na Tř. Tomáše Bati 21, 760 01 Zlín


Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?