51. ročník
26. 8. - 28. 8. 2022

Tričko 50 let UNI

390 Kč
Dostupnost: skladem

Kolik kusů si přejete objednat?

-
+

Jakou velikost chcete?

Oficiální rally tričko ...

S trikem rally budeš skvělý!

Chcete vypadat na tribuně opravdu stylově a později mít hezký suvenýr ze závodů? Modré tričko s motivem Barum Czech Rally vám díky příjemné bavlně poskytne pohodlí při zběsilém mávání rukou a originální potisk zajistí, že budete šik na závodech i po nich!

Tabulka rozměrů:

  • S - délka 69 cm, šířka 50 cm
  • M - délka 72 cm, šířka 53 cm
  • L - délka 74 cm, šířka 56 cm
  • XL - délka 76 cm, šířka 58 cm
  • XXL - délka 78 cm, šířka 62 cm
  • XXXL - délka 80 cm, šířka 64 cm


Zákazníci také často nakupují

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Zákulisní informace
  z barum rally!

Informace ze světa rally budete vědět jako první!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.CZ VAŠE VÝBAVA PRO BARUM RALLY ZLÍNVISITRALLY.CZ

Kam chcete dále pokračovat?